Naar de inhoud

Shaka

Dutch Bargain

  • Gebalanceerd

Shaka is een White IPA van Dutch Bargain uit Nederland, met een alcoholpercentage van 4,6%. Het bier is een knipoog naar het traditionele witbier, maar dan… Lees meer

Bierfamilie
India Pale Ale
Inhoud
33 cl
Alcohol
4,6%
Verpakking
Blik

Shaka is een White IPA van Dutch Bargain uit Nederland, met een alcoholpercentage van 4,6%. Het bier is een knipoog naar het traditionele witbier, maar dan modern vertolkt binnen een IPA-stijl. Het wordt gebrouwen met gerstemout, tarwe en een slimme hopmix.

Shaka is bedoeld voor nieuwsgierige bierdrinkers die niet terugschrikken voor nieuwe smaakcombinaties, maar geen behoefte hebben aan extreem uitgesproken of fors bittere IPA's. Je krijgt het in een handig blik van 33cl.

Allergenen: bevat gerst en tarwe.

Aroma

De hopmix geeft Shaka een uitgesproken tropisch aroma dat sterk neigt naar mango en citrus.

Smaak

De fruitigheid van mango en citrus is stevig aanwezig, maar overheerst nooit. Een prettige, verfrissende bitterheid houdt het fruit in balans. Die bitterheid is subtiel en speels, zodat het bier nooit complex aanvoelt. De tarwe voegt een subtiel kruidig tintje toe, en de zachte tarwetonen spelen mooi samen met het frisse, fruitige karakter van de hop. De afdronk is helder.

Mondgevoel

De combinatie van gerstemout en tarwe geeft een zachte, volle structuur die verrassend licht blijft. Door de lichte body drinkt het bier prettig weg zonder zwaar aan te voelen.

Omdat Shaka in blik zit, is het snel gekoeld en makkelijk mee te nemen naar buiten of onderweg.

Past bij lichte maaltijden en zomerse snacks.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.