Three Little Birds
Brouwerij Fusie
De Blije Zoutelander
Deze Nederlandse tripel van De Blije Zoutelander heeft een krachtige 8,5% alcohol en wordt gebrouwen met gerstemout en subtiele kruiden. Je vindt het bier in… Lees meer
Deze Nederlandse tripel van De Blije Zoutelander heeft een krachtige 8,5% alcohol en wordt gebrouwen met gerstemout en subtiele kruiden. Je vindt het bier in een handige fles van 33 cl.
De Blije Zoutelander is gemaakt voor drinkers die een toegankelijke tripel zoeken. Hij spreekt zowel ervaren liefhebbers als nieuwkomers aan. Het bier laat zien hoe Nederlands vakmanschap en traditie samengaan met een moderne benadering van de tripelstijl. Bevat gerst.
De romige malts en het licht kruidige karakter zorgen voor een uitnodigend aroma. Dat ontvouwt zich met zachte hopkruiden die typerend zijn voor de tripelstijl. De bruis versterkt de aroma's nog.
De smaak is warm en aangenaam, met hints van kruiden die het bier karakter geven zonder overdreven aanwezig te zijn. Een subtiel, goed uitgebalanceerd zoetje ondersteunt de kruidige tonen zonder te overheersen. De zoetige malts brengen een smeuïge ondertoon die het bier zachter maakt en voor balans zorgt. De afdronk is lang en geeft een prettige warmte mee. Een lichte bittere toets rondt het geheel mooi af, zonder de harde bitterheid die je soms tegenkomt.
De gerstemout zorgt voor een rijke body. Het mondgevoel is vol en rond, maar helemaal niet zwaar. De carbonatie geeft een fijne, levendige frisheid die het mondgevoel opfrist.
Serveer dit bier licht gekoeld, zodat het niet te koud wordt en alle nuances goed tot hun recht komen.
Past perfect bij kazen met een rijke smaak, zoals een oude Goudse of een romige brie. Ook gegrild wit vlees of een kruidig kipgerecht vullen de smaak mooi aan. Daarnaast is het een fijne partner bij hartige hapjes zoals gebakken champignons of een tapasplank met diverse gebalanceerde smaken.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,59
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 3,90
Statiegeld op flessen € 0,40
€ 6,75
€ 2,99
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 4,70
€ 26,99
€ 26,99
€ 3,10
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 9,99
€ 2,50
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 7,40
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 7,99
€ 3,60/ 1 fles
Statiegeld op flessen € 0,10
Tijdelijk uitverkocht