Bush Prestige
Dubuisson
Dubuisson
Bush de Nuits is een Belgisch bier van brouwerij Dubuisson met een alcoholpercentage van 12,5%. Het bijzondere zit in de rijping: het bier rijpt in eikenhouten… Lees meer
Bush de Nuits is een Belgisch bier van brouwerij Dubuisson met een alcoholpercentage van 12,5%. Het bijzondere zit in de rijping: het bier rijpt in eikenhouten vaten waarin eerder de prestigieuze wijn Côtes de Nuits heeft gelegen, en onderscheidt zich daarmee van een standaardbier.
Elk jaar verschijnt er een nieuwe editie van Bush de Nuits. Dat maakt deze Belgische specialiteit aantrekkelijk voor verzamelaars en liefhebbers. Het bier komt in een exclusieve fles van 75 cl.
De geur heeft duidelijke toetsen van rood fruit, een directe afspiegeling van de vatrijping, aangevuld met een frisse, lichte kruidigheid.
Zoete mouttonen gaan samen met rood fruit en subtiele, lichtzure nuances uit de wijnvaten. Fruitige en houtachtige tonen spelen mooi samen, terwijl de alcoholwarmte subtiel aanwezig blijft. De afdronk is zacht en licht zurig, waardoor het geheel mooi in balans is.
Het hoge alcoholpercentage geeft het bier een stevige body, zonder dat het overweldigend wordt. De eikenhouten vaten zorgen voor een fluweelzachte textuur en een rijk, mondvullend karakter.
Laat het bier na het schenken rustig en langzaam op temperatuur komen.
Rond deze temperatuur ontvouwt het bier zijn aroma's optimaal.
Bush de Nuits leent zich ervoor om te bewaren.
Serveren op 12°C
Past bij stevigere gerechten zoals wild, oude kazen of een stoofpot met rode wijn.
Bush de Nuits wordt gebrouwen met gerstemout als basis. Bij het brouwen blijft het moutkarakter goed behouden. Het bier rijpt in eikenhouten vaten waarin eerder de wijn Côtes de Nuits heeft gelegen. Deze vatrijping voegt subtiele hints toe.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,59
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 3,50
€ 9,20
Statiegeld op flessen € 0,25
€ 3,95
€ 7,50
€ 29,99
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,15
€ 3,05
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 2,35
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 3,30
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 15,99
€ 3,49
Statiegeld op flessen € 0,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,99
Statiegeld op flessen € 0,20
€ 3,00
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 27,99/ 1 fles
Statiegeld op flessen € 0,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50