Alcohol free Cider
Mac Ivors
Duc De Montagne
Deze Low Alcohol Cider van Duc De Montagne komt uit Frankrijk en heeft een laag alcoholpercentage van 1,10%. Duc De Montagne maakt hem op basis van appels… Lees meer
Deze Low Alcohol Cider van Duc De Montagne komt uit Frankrijk en heeft een laag alcoholpercentage van 1,10%. Duc De Montagne maakt hem op basis van appels volgens een traditionele werkwijze, met behoud van het natuurlijke appelprofiel en zonder toegevoegde zoetstoffen.
De cider wordt geleverd in een fles van 75 cl en is een keuze voor wie minder alcohol wil drinken of eens iets anders zoekt dan een standaard alcoholvrij drankje. Zo haal je de Franse cidertraditie in huis in een toegankelijke vorm met een volwassen karakter. Bevat geen gluten en noten; lees de verpakking voor mogelijke kruisbesmetting.
Een heldere cider.
Gerijpte appels geven een fruitige toon. De smaak is droog en lichtzuur, zonder zoetheid. In de afdronk zit een subtiel zuurtje. Het geheel is verfrissend en strak, met een fijne balans tussen fruitigheid, zuurgraad en een subtiel droog karakter.
De fijne, levendige bubbels zijn duidelijk aanwezig, maar nooit overheersend. Het bruisje houdt het mondgevoel levendig. De cider voelt licht aan en drinkt makkelijk.
Serveer deze cider koud, rechtstreeks uit de koelkast. Hij is geschikt als aperitief, bij lichte gerechten of gewoon als dorstlesser. Dankzij de fles van 75 cl kun je hem goed delen.
Zo komen aroma en frisheid het beste tot hun recht.
Bewaar deze cider op een koele, donkere plek.
Serveren op 6-8°C
Past bij lichte gerechten, zoals een salade met geitenkaas of zomerse tapas, waarbij het droge profiel en het lichte zuurtje een fijne tegenhanger vormen voor het eten.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,75
€ 3,99
€ 4,95
€ 4,40
€ 3,90
€ 4,99
€ 3,75
€ 6,99
€ 6,99
€ 3,95
€ 5,99
€ 3,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 4,40/ 1 fles
Tijdelijk uitverkocht