Naar de inhoud

Tripel

Straffe Hendrik

  • Bitter

Met een stevig alcoholpercentage van 9% is de Straffe Hendrik Tripel een krachtige vertegenwoordiger van de Belgische tripelstijl. Het bier komt van De Halve… Lees meer

Bierstijl
Tripel
Inhoud
33 cl
Alcohol
9%
Verpakking
Fles

Met een stevig alcoholpercentage van 9% is de Straffe Hendrik Tripel een krachtige vertegenwoordiger van de Belgische tripelstijl. Het bier komt van De Halve Maan, een brouwerij die diep geworteld is in de Belgische biergeschiedenis en die ook de Brugse Zot brouwt. De tripel wordt volgens de traditionele brouwmethoden van de brouwerij gebrouwen met gerstemout.

Straffe Hendrik Tripel is gemaakt voor liefhebbers van een echte Belgische tripel die niet bang zijn voor een hogere alcoholkracht, zonder dat de toegankelijkheid uit het oog wordt verloren. Bevat gerst.

Kleur

Goudgeel met een subtiele ambertint.

Aroma

In de neus ontvouwen zich rijke, zoete tonen van caramel en toffee, met genuanceerde aroma's.

Smaak

Ook in de mond komen de rijke, zoete tonen van caramel en toffee naar voren. De moutbasis en het bittere profiel zorgen voor een spannende balans die zowel traditioneel als uitdagend aanvoelt. De bitterheid is verfijnd en overheerst niet, terwijl de zoetere tonen aanzetten tot een zachte, volle afdronk.

Mondgevoel

Vol van body, met een prettige volheid en romigheid die de sterke alcohol mooi omhult. De carbonatie zorgt voor een fijne sprankeling, en door het uitgebalanceerde lichaam heeft het bier een zekere frisheid, waardoor het nooit te zwaar aanvoelt en levendig blijft tot de laatste druppel.

Past goed bij stevige gerechten zoals hartige stoofschotels, gegrild vlees en gerijpte kazen. Ook noten en gedroogd fruit gaan er goed bij.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.