Naar de inhoud

Lotus Eater

Tartarus

  • Koekjes

Lotus Eater is een imperial stout die krachtig uitpakt met 14,2% alcohol. Het bier is een samenwerking tussen Tartarus Beers en Brouwerij Kees, twee brouwerijen… Lees meer

Bierfamilie
Stout
Inhoud
33 cl
Alcohol
14,2%
Verpakking
Blik

Lotus Eater is een imperial stout die krachtig uitpakt met 14,2% alcohol. Het bier is een samenwerking tussen Tartarus Beers en Brouwerij Kees, twee brouwerijen die hun kennis en passie hebben samengebracht in een forse stout. Lotus Eater is gebrouwen met gerstemout.

Deze stout richt zich op de geroutineerde bierdrinker die niet terugschrikt voor een krachtig bier met een flinke dosis karakter. Lotus Eater komt in een blik van 33cl, een handige portie voor wie een biermoment wil zonder meteen een grote fles te openen. Bevat gerst.

Aroma

Een aroma van chocolade, ondersteund door licht geroosterde mout en een hint van koffie.

Smaak

Een uitgesproken karakter van gekaramelliseerde koekjes, met een diepe zoetheid en geroosterde smaken die doen denken aan versgebakken koekjes, maar dan met een gedurfde, stoere twist. Karamel, koekachtige suiker en cacao vermengen zich moeiteloos en bij elke slok ontdek je iets nieuws. De afdronk is lang en zoet, waarbij biscuit en geroosterde accenten nog even blijven hangen.

Mondgevoel

Een dikke, zachte body die de zoetheid en de geroosterde ingrediënten mooi in balans houdt. Het bier biedt een bijna romige ervaring en voelt ondanks zijn kracht verrassend uitnodigend door de zachte textuur.

Een stoere keuze als dessertbier.

Het blik beschermt het bier tegen licht en houdt de frisheid langer vast.

Past perfect bij rijke desserts zoals chocoladecake en gaat verrassend goed samen met krachtige kazen.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.