Original - 1L
Cointreau
Cointreau
Cointreau Original is een klassieke Franse likeur van 40% van producent Cointreau, in een fles van 70cl. Hij is een pure expressie van sinaasappel en wordt… Lees meer
Cointreau Original is een klassieke Franse likeur van 40% van producent Cointreau, in een fles van 70cl. Hij is een pure expressie van sinaasappel en wordt volgens een klassieke methode gemaakt door citrusoliën uit sinaasappelschillen te distilleren.
Deze betrouwbare klassieker is geliefd onder liefhebbers van citruslikeuren en ontbreekt in geen enkele bar.
Je herkent hem meteen aan zijn levendige, kristalheldere verschijning. Zodra je de fles opent, komt een intens aroma met frisse citrusaroma's vrij. Frisse citrustonen domineren zonder overheersend te zijn, aangevuld met subtiele bitters die het geheel complex en interessant maken. Wat vooral opvalt, is de fijne balans tussen zoet en bitter, waarbij het karakter van de sinaasappel echt tot zijn recht komt. De textuur is licht en helder, niet stroperig of zwaar, wat hem ook puur verfrissend maakt. De alcohol is stevig maar niet scherp en draagt de smaken krachtig, die lang blijven hangen zonder te overweldigen.
Cointreau Original past zowel in professionele bars als bij iedereen die graag thuis cocktails maakt. Hij werkt perfect in klassiekers als de Margarita, Cosmopolitan en Sidecar. Zonder toevoegingen is hij ook een genot op zich: drink hem puur of met een ijsblokje. Je kunt hem koel of op kamertemperatuur serveren.
Cointreau gebruikt zorgvuldig geselecteerde bittere en zoete sinaasappels. Uit de schillen worden met zorg verschillende citrusoliën gedistilleerd, wat de pure en scherpe tonen verklaart. Deze klassieke methode wordt al tientallen jaren toegepast. Er wordt geen room of andere smaakversterker toegevoegd.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,50
€ 23,99
€ 11,99
€ 9,50
€ 99,95
€ 14,50
€ 14,50
€ 17,50
€ 13,50
€ 10,99
€ 9,50
€ 21,99
€ 28,99
€ 13,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 19,50/ 1 fles
Tijdelijk uitverkocht