Amaro
Opius
Opius
Opius Albedo is een handgemaakt alcoholvrij elixer van 50 cl, rechtstreeks uit België en met 0% alcohol. Het komt uit de productielijn Opius, die bekendstaat om… Lees meer
Opius Albedo is een handgemaakt alcoholvrij elixer van 50 cl, rechtstreeks uit België en met 0% alcohol. Het komt uit de productielijn Opius, die bekendstaat om haar ambachtelijke aanpak: elk elixer wordt met de hand gemaakt met zorgvuldig geselecteerde specerijen.
Albedo is een aansprekende keuze voor liefhebbers van verfijnde dranken die bewust zonder alcohol willen drinken. Het is ook interessant voor bartenders en cocktailfans die ingrediënten zoeken met een uitgesproken rol in de mix.
Het aroma opent met een helder, intens en fris anijsaroma. Daarna brengen kruidnagel en kardemom een gelaagde smaak, waarin zachte kruiden samengaan met een subtiele bitterheid. Het mondgevoel is vol en toch soepel, met een verrassend rijke textuur. In de afdronk blijft een lichte bitterheid hangen, die het geheel een aantrekkelijk contrast geeft.
Drink Opius Albedo puur en gekoeld als aperitief bij de start van een diner. Je kunt het ook gebruiken als smaakmaker in alcoholvrije cocktails, waar de anijs en de kruidige nuances de mix een mooie basis geven.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,99
€ 22,99
€ 12,50
€ 23,50
€ 23,50
€ 22,99
€ 29,99
€ 29,99
€ 29,99
€ 29,99/ 1 fles
Tijdelijk uitverkocht