Naar de inhoud

Caramel Likeur

Rushkinoff

  • Likeur

Rushkinoff Caramel is een karamellikeur van 18%. Het is een hedendaagse likeur met een knipoog naar traditionele productiemethodes: karamelsiroop van Caribische… Lees meer

Soort
Likeur
Inhoud
1 l
Alcohol
18%
Verpakking
Fles

Rushkinoff Caramel is een karamellikeur van 18%. Het is een hedendaagse likeur met een knipoog naar traditionele productiemethodes: karamelsiroop van Caribische rietsuiker, gerijpt in eikenhouten vaten. De likeur veroverde Spanje in een mum van tijd, is vooral geliefd onder feestvierders op Mallorca en Ibiza en is nu ook in Nederland te vinden. De fles van 100 cl is handzaam voor thuisgebruik.

Een likeur vol warme, zoete en rijke smaken, rond en evenwichtig, met een diepe karamelsmaak en een zachte eikenhouten toon. De rijping op eikenhout zorgt voor een zachte textuur en een subtiele complexiteit, die je zowel in de neus als in de afdronk terugvindt. De alcohol is duidelijk aanwezig maar blijft vriendelijk, en de pittige nasmaak krijgt door het eikenhout een extra dimensie.

Drink Rushkinoff Caramel puur en gekoeld, on the rocks of als gedurfde shot. Hij doet het ook goed als basis in zoete cocktails die een vleugje karamel en hout kunnen gebruiken.

Grondstof en methode

Rushkinoff gebruikt zorgvuldig geselecteerde ingrediënten, met Caribische rietsuiker en eikenhout als voornaamste basis. De likeur bestaat uit karamelsiroop, gemaakt van Caribische rietsuiker, en rijpt in eikenhouten vaten. Het vat geeft subtiele eikenhoutaroma's mee.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.