Yvler the Creator
Mad Scientist
Mad Scientist
Mad Scientist brouwde deze Mayhem of Mash samen met Bådin Bryggeri: een opvallende blend van barrel-aged barleywine en ryewine met een alcoholpercentage van… Lees meer
Mad Scientist brouwde deze Mayhem of Mash samen met Bådin Bryggeri: een opvallende blend van barrel-aged barleywine en ryewine met een alcoholpercentage van 12%.
Dit bier is bedoeld voor liefhebbers die niets gewoons zoeken, maar juist nieuwsgierig zijn naar een bier dat uitnodigt tot herhaald proeven en ontdekken. Bevat gerst en rogge.
Rijke en uitnodigende aroma's waarin karamel en toffee domineren, met een subtiele zoetheid van gedroogd fruit. Roggekruidigheid en zachte wijnachtige tonen van de Tokaji Aszú-vaten maken het geheel compleet.
De bourbongerijpte barleywine zorgt voor diepe, zoete en rokerige tonen, terwijl de ryewine een lichte, wijnachtige finesse met kruidige accenten toevoegt. Biscuitachtige mout en karamelzoetheid zijn mooi in balans en worden gekruid door een harmonieuze mix van specerijen. De intensiteit van bourbon en de subtiele elegantie van Tokaji Aszú komen samen in een verrassende balans tussen robuuste smaken en verfijning, met veel lagen en diepte. Een lichte droogte van de ryewine houdt het geheel fris zonder dat het zwaar wordt. De afdronk is lang en verwarmend, met zachte hout- en kruidenaroma's die lang nazinderen.
Volle, bijna fluweelachtige body.
Schenk dit bier in een tulpglas en gun het de tijd om op temperatuur te komen. Proef het rustig, want elke slok geeft nieuwe nuances prijs. De fles is precies genoeg om te delen. Als digestief na het eten komt het verwarmende karakter van dit bier volop tot zijn recht.
Zo komen smaak en geur volledig tot hun recht.
Bewaar de fles rechtop op een koele, donkere plek, uit de buurt van zonlicht, om de smaken te behouden.
Serveren op 12-14°C
Past goed bij zoete desserts zoals sticky toffee pudding of pure chocoladetaart, en bij kazen met pit, zoals blauwe kazen en rijpe brokkelkaas.
Mayhem of Mash is een blend van twee barrel-aged bieren. De barleywine, gebrouwen met gerstemout, rijpte in bourbonvaten. De ryewine, gebrouwen met rogge, kreeg een vatrijping in Tokaji Aszú-vaten. Daarna werden beide bieren samengevoegd.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 6,65
Statiegeld op flessen € 0,15
€ 26,50/ 1 fles
7 direct leverbaar
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,65
Statiegeld op flessen € 0,15
€ 15,95
€ 16,30
€ 22,99
€ 22,99
€ 5,65
Statiegeld op flessen € 0,15
€ 4,70
€ 17,50
€ 17,50
€ 17,99
€ 18,99
€ 7,35