Naar de inhoud

Op Je Gemakje Bie Un Zeeuws Bakje - Kruikje

Zeeuwse Zaken

  • Likeur

Op Je Gemakje Bie Un Zeeuws Bakje is een koffielikeur van Zeeuwse Zaken met 24% alcohol, een echte ode aan de koffie zoals je die in Zeeland serveert. De naam… Lees meer

Soort
Likeur
Inhoud
50 cl
Alcohol
24%
Smaaknoten
Koffie, Zoet
Verpakking
Fles

Op Je Gemakje Bie Un Zeeuws Bakje is een koffielikeur van Zeeuwse Zaken met 24% alcohol, een echte ode aan de koffie zoals je die in Zeeland serveert. De naam verwijst naar het 'Zeeuws bakje koffie'. Koffie is het hoofdingrediënt van deze likeur.

Stilistisch beweegt hij zich in het spectrum van de dessertlikeuren. Hij oogt eenvoudig, maar er zit wel degelijk aandacht in de balans. Daardoor is hij ook een fijn beginpunt als je net kennismaakt met koffielikeuren. Het kruikje van 50cl ligt prettig in de hand en is handig om mee te nemen. Het kruik-ontwerp geeft de fles iets persoonlijks en charmants.

Een rijke, volle koffiesmaak die je meteen herkent, met een natuurlijke koffietoon zonder te zwaar of te zoet te worden. Het aroma van koffie is iets warm en licht bitter. Het bittere van de koffie en de zachte alcohol houden elkaar in balans. Zo blijft de likeur mild en toegankelijk, zonder scherp te worden.

Drink deze likeur puur bij een kop koffie of met ijs. Na het diner is hij een verfijnde digestief. Hij is ook geschikt als basis of smaakmaker in koffiedrankjes en een verrassende toevoeging aan een Espresso Martini. De 24% alcohol geeft voldoende kracht om mee te mengen, terwijl de koffie duidelijk aanwezig blijft. Met het kruikje voeg je makkelijk kleine hoeveelheden toe om te experimenteren.

Past goed over een bolletje vanille-ijs, waardoor het dessert een volwassen tintje krijgt.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.