Pear
Berentzen
Berentzen
Berentzen Apfelkorn is een appellikeur uit Duitsland met een alcoholpercentage van 15%. Hij wordt gemaakt van twee herkenbare appelrassen, Golden Delicious en… Lees meer
Berentzen Apfelkorn is een appellikeur uit Duitsland met een alcoholpercentage van 15%. Hij wordt gemaakt van twee herkenbare appelrassen, Golden Delicious en Gala, zonder toevoeging van kruiden of zware specerijen, zodat de appel écht kan spreken.
Deze Duitse klassieker is toegankelijk voor een breed publiek en ook geschikt voor beginnende likeurdrinkers. De fles van 1 liter is praktisch voor thuisgebruik en heeft een eenvoudig, herkenbaar ontwerp zonder poespas.
De neus opent met een duidelijke, heldere appelgeur: fris, zoetig en licht fruitig, zonder opdringerig te worden. In de mond blijft de appel consistent aanwezig en dicht bij het fruit. De Golden Delicious brengt een zachte, ronde zoetheid, terwijl de Gala zorgt voor frisse, ietwat pittige tonen, wat de smaak rijker maakt dan een standaard appelsap. Het mondgevoel is licht, bijna sappig, en niet stroperig of zwaar. De afdronk is mild, met een zachte appelnoot die langzaam wegvalt zonder bitter of scherp te worden.
Je kunt Apfelkorn puur drinken of als mild tussendoortje. Berentzen adviseert hem met een scheut bruisend water als eenvoudig, verfrissend aperitief. De likeur laat zich uitstekend mixen en is een prima startpunt voor nieuwe cocktails waarin frisheid en fruit centraal staan. Hij is bijvoorbeeld de basis voor de cocktail Appeltaart, met Licor 43, appelsap, slagroom en kaneel.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,50
€ 23,99
€ 11,99
€ 9,50
€ 99,95
€ 14,50
€ 14,50
€ 17,50
€ 13,50
€ 10,99
€ 9,50
€ 21,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 11,99/ 1 fles
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,50
€ 8,99