Naar de inhoud

Crema di Limoni

Cellini

  • Likeur

Crema di Limoni van Cellini is een Italiaanse likeur met 15% alcohol. Je proeft hier de combinatie van room en echte citroenen uit Sicilië. De likeur wordt op… Lees meer

Soort
Likeur
Inhoud
70 cl
Alcohol
15%
Smaaknoten
Citrus, Romig, Citroen, Zoet
Verpakking
Fles

Crema di Limoni van Cellini is een Italiaanse likeur met 15% alcohol. Je proeft hier de combinatie van room en echte citroenen uit Sicilië. De likeur wordt op traditionele wijze bereid, en de citroenen worden niet vervangen door kunstmatige aroma's.

Met deze crema di limoni geeft Cellini een moderne draai aan de traditionele citroenlikeur. De fles van 70 cl is typisch Italiaans van stijl: strak en uitnodigend, met een uitstraling die direct nieuwsgierig maakt.

De geur is fris en licht citrusachtig met een hint van zoete melk, alsof je aan een citroentaart met room ruikt. In de mond is de likeur mild en fluweelzacht, met een frisse, levendige citroensmaak en een subtiele balans tussen zoet en zuur. Het licht zure randje biedt een contrast met de romigheid en zoetheid, wat zorgt voor een ronde en evenwichtige smaak. De afdronk is mild en blijft prettig hangen zonder plakkerig te worden.

Drink deze likeur goed gekoeld als fijne afsluiter na het diner, of als zachte toevoeging bij koffie. Naast een kop espresso verzacht de romige citroen het bittere accent. In cocktails is hij een echte smaakmaker: denk aan een zomerse limoncello spritz met een romige twist, een romige variant van een Margarita of een vernieuwde Lemon Drop.

Past uitstekend bij lichte desserts zoals citroentaart, panna cotta of een frisse fruitsalade.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.