Naar de inhoud

Pastis

Cuisine

  • Pastis

De Flacon de Cuisine Pastis van De Monnik komt in een handige kleine fles van 10 cl en heeft een alcoholpercentage van 37,5%. Deze mini is bedoeld voor… Lees meer

Soort
Pastis
Inhoud
10 cl
Alcohol
37,5%
Verpakking
Fles

De Flacon de Cuisine Pastis van De Monnik komt in een handige kleine fles van 10 cl en heeft een alcoholpercentage van 37,5%. Deze mini is bedoeld voor liefhebbers die hun pastis graag in een compacte verpakking hebben. Je neemt hem gemakkelijk mee of gebruikt hem direct, zonder je zorgen te maken over hoeveel er overblijft.

Daardoor past de fles goed in keukens waar aandacht is voor detail en waar je onnodige verspilling wilt voorkomen. De basis van deze pastis is steranijs, mogelijk aangevuld met andere kruiden.

Deze pastis heeft het kenmerkende anijsachtige karakter, met een pure anijssmaak. De 37,5% alcohol zorgt voor een stevige kick.

Je kunt deze pastis puur drinken, maar hij combineert ook goed met een scheut water of ijsklontjes. Hij leent zich als aperitief en voor na het eten. In cocktails voeg je precies de hoeveelheid toe die je nodig hebt. In de keuken gebruik je hem als smaakmaker in gerechten.

De fles sluit goed. Zo blijft de kwaliteit lang behouden en vervliegen de smaken niet.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.