Enjoy the Drinks to Mix - 4 x 5cl
AceDrinks
AceDrinks
Rondje Boule is een vanillelikeur van 25% alcohol, ontwikkeld in een samenwerking tussen Jonkers Distillers en AceDrinks. De likeur is een knipoog naar het… Lees meer
Rondje Boule is een vanillelikeur van 25% alcohol, ontwikkeld in een samenwerking tussen Jonkers Distillers en AceDrinks. De likeur is een knipoog naar het iconische ritje langs de Boulevard van Vlissingen, voor bewoners en bezoekers een moment van genieten. De makers hebben de sfeer van dat ritje willen vangen: het uitzicht, het zien en gezien worden, het plezier van onderweg zijn of juist de rust die de Boulevard biedt.
Zo is Rondje Boule een product met een verhaal, verweven in de levendige cultuur en het landschap van Vlissingen. De handzame fles van 50 cl heeft een ontwerp dat een relaxte en toch moderne sfeer ademt, passend bij de eigentijdse drinker die houdt van een stukje nostalgie en een tikkeltje eigenzinnigheid.
Een zachte, toegankelijke likeur waarin de vanille duidelijk te proeven is: zacht en warm, gedragen door een subtiele zoetheid. De smaak is vriendelijk en speelbaar zonder overweldigend te zijn, en de likeur drinkt gemakkelijk door zonder schrille afdronk.
Rondje Boule leent zich voor verschillende manieren van drinken. Serveer hem bijvoorbeeld met vers sinaasappelsap voor een frisse, zomerse tint. Met slagroom en een snufje kaneel wordt het een rijk, bijna dessertachtig drankje dat perfect past bij een winteravond. De likeur voegt ook een warme toets toe aan een simpele cocktail en is geschikt om mee te experimenteren bij het maken van speciale mixdrankjes.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,50
€ 23,99
€ 11,99
€ 9,50
€ 99,95
€ 14,50
€ 14,50
€ 17,50
€ 13,50
€ 10,99
€ 9,50
€ 21,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 16,99/ 1 fles
39 direct leverbaar
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,99
€ 2,99
€ 2,99
€ 2,99
€ 13,99
€ 14,99
€ 13,99