Naar de inhoud

Aromatic Bitters - Orange

Angostura

  • Kruidenbitter

Angostura Orange Bitters is een kruidenbitter uit Trinidad & Tobago met een alcoholpercentage van 28%. Wat deze bitter onderscheidt, is het gebruik van… Lees meer

Inhoud
10 cl
Alcohol
28%
Verpakking
Fles

Angostura Orange Bitters is een kruidenbitter uit Trinidad & Tobago met een alcoholpercentage van 28%. Wat deze bitter onderscheidt, is het gebruik van zongedroogde Caribische sinaasappelen als hoofdingrediënt, aangevuld met een mix van specerijen. De bitter wordt op traditionele wijze in Trinidad & Tobago gemaakt, wat hem een authentieke Caribbean touch geeft.

Bij bartenders en cocktailfans is hij een favoriet om drankjes net dat beetje extra te geven. Je vindt hem in een handzame fles van 10 cl.

In de neus springt de zongedroogde sinaasappel er direct uit: warm, fruitig en licht geperst, met een ondertoon van specerijen. De smaak opent met frisse, lichtzoete citrus, gevolgd door een subtiele bitterheid en een zachte kruidige warmte die niet overheerst. Door de lichte viscositeit glijdt de bitter soepel over je tong, en de afdronk blijft vrij droog met een aangename kruidigheid die even blijft hangen.

Je hebt maar een paar druppels nodig, dus deze bitters zijn zuinig in gebruik. Voeg ze toe aan een eenvoudige gin of vodka om die extra diepte te geven, of gebruik ze in klassieke en moderne cocktails, van een Old Fashioned tot een fris zomers recept. Met de kleine fles doseer je makkelijk precies genoeg, zonder verspilling.

In de handzame fles blijven de bitters lange tijd vers.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.