Gin Robuust
Mwórveld
Monkey 47
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin is een Duitse gin uit het Zwarte Woud met een alcoholpercentage van 47%. Hij wordt gemaakt met 47 verschillende botanicals… Lees meer
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin is een Duitse gin uit het Zwarte Woud met een alcoholpercentage van 47%. Hij wordt gemaakt met 47 verschillende botanicals, waaronder vossenbessen, en daarna met natuurlijk bronwater op sterkte gebracht.
Deze gin is gemaakt voor de avontuurlijke gin-drinker die nieuwsgierig is naar gins met een uitgesproken botanisch karakter. De fles bevat 50 cl.
Klassieke jeneverbessen komen samen met een rijke verzameling kruiden en fruit. De vossenbessen voegen een subtiele frisheid en een lichtzure toets toe, wat het karakter uitnodigend en veelzijdig maakt. De droogheid die doorschemert laat ruimte voor de verschillende lagen kruiden en bessen, die zich langzaam openen tijdens het proeven. De levendige sprankeling van vossenbessen en jeneverbessen staat centraal, terwijl ook andere subtiele kruiden zich laten zien. Ondanks de stevige 47% alcohol komt de gin soepel over en is hij niet te dominant. De afdronk is fris en droog, met een prettige lengte.
Monkey 47 komt het best tot zijn recht in een authentieke Gin & Tonic waarin de botanicals alle ruimte krijgen. Kies daarvoor een naturel tonic die de finesse van de gin ondersteunt zonder het smaakprofiel te overheersen. Hij is ook geschikt voor een stijlvolle cocktail of om puur te drinken, en leent zich goed voor wie graag experimenteert met cocktailcreaties.
De gin wordt gemaakt van jeneverbessen, vossenbessen en 45 andere botanicals. Na de distillatie wordt de sterkte verfijnd door blending met natuurlijk bronwater.

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.
Tijdelijk uitverkocht
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,99
€ 29,99
€ 39,99
€ 33,95
€ 17,99
€ 32,99
€ 29,99
€ 29,99
€ 4,45
€ 38,99
€ 38,99
€ 23,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,00
€ 48,99
€ 104,75
€ 3,60
Statiegeld op flessen € 0,10
€ 8,99
€ 42,50
€ 38,65/ 1 fles
Tijdelijk uitverkocht