Naar de inhoud

Rackhouse: All I Want For Christmas 2025

Lervig

  • Chocolade

All I Want for Christmas 2025 is een imperial stout van de Noorse brouwerij Lervig, met een stevig alcoholpercentage van 14,8%. Het bier wordt gebrouwen met… Lees meer

Merk
Lervig
Bierfamilie
Stout
Inhoud
75 cl
Alcohol
14,8%
Drinktemperatuur
12°C
Verpakking
Fles

All I Want for Christmas 2025 is een imperial stout van de Noorse brouwerij Lervig, met een stevig alcoholpercentage van 14,8%. Het bier wordt gebrouwen met gerstemout en rijpt daarna op zowel bourbonvaten als maple syrupvaten.

Met deze combinatie van sterke alcohol, gerstemout en rijping op bijzondere vaten heeft Lervig een bier met lef gebrouwen, stoer en tegelijk uitnodigend. Daarmee is dit kerstbier bijzonder geschikt voor ervaren bierdrinkers die houden van diepgang en karakter. Bevat gerst.

Kleur

Diepe, donkere kleur.

Aroma

Tonen van pure chocolade en zachte karamel, afgewisseld met een lichte kruidigheid die de kerstsfeer oproept zonder te overheersen.

Smaak

De smaak opent zich in lagen van geroosterde mout, zoete toffee en lichte specerijen, met rijke tonen van chocolade en karamel. De whisky- en esdoornsiroopvaten geven een fijne zoetheid en diepte, en de warme kruiden zorgen voor een subtiele complexiteit. De afdronk is lang, warm en licht bitter.

Mondgevoel

Romige textuur die de stevige alcohol mooi verdoezelt. Ondanks de volle body is het mondgevoel gebalanceerd, waardoor het bier lekker wegdrinkt.

Schenk deze stout in een ruim glas, zodat de aroma's goed tot hun recht komen.

Bewaar deze stout op een koele, donkere plek.

Serveren op 12°C

Past uitstekend bij zoete klassiekers als chocoladebrownies of pecantaart, en bij stevige kazen die de karameltonen versterken. De warme kruiden passen ook goed bij gerechten met scherpe, gedurfde smaken.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.