Mom's Homemade Applecello
Zuidam
- Likeur
Met Mom's Homemade Applecello geeft Zuidam Distillers een verrassende twist aan de klassieke limoncello: hier staan appels centraal in plaats van citroen. Deze… Lees meer
Met Mom's Homemade Applecello geeft Zuidam Distillers een verrassende twist aan de klassieke limoncello: hier staan appels centraal in plaats van citroen. Deze appellikeur van 22% is duidelijk een huisgemaakte creatie en een alternatief voor traditionele citruslikeuren, maar dan met een Nederlands tintje.
De likeur ontstaat met ambachtelijk vakmanschap en natuurlijke ingrediënten, zonder kunstmatige toevoegingen. Hij voelt modern aan zonder zijn ambachtelijke roots te verliezen, en de fles straalt een huiselijke warmte uit die laat zien dat dit geen massaproduct is.
In de neus vind je een heldere mix van vers geplukte appels en fris citrusfruit, met daaronder een lichte, zachte zoetigheid. In de mond speelt de appel echt de hoofdrol. Zijn natuurlijke frisheid wordt versterkt door lichte hints van citrus. De smaak is op een natuurlijke manier lichtzoet en wordt nooit zwaar. Zoetheid en alcohol overheersen niet, de balans is precies goed. De body is verrassend licht en soepel. In de afdronk blijft de fruitigheid lang hangen, met een frisse, aangename nasmaak die niet te overheersend is.
Je kunt deze applecello puur serveren, gekoeld en on the rocks, zodat de frisheid extra tot z'n recht komt. Je kunt hem ook gebruiken als sprankelende toevoeging aan een glas prosecco voor een zomerse vibe.
Past goed bij lichte desserts.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.