Naar de inhoud

Quinta De Ervamoira 10 Year Old Tawny Port N.V.

Ramos Pinto

De Quinta De Ervamoira 10 Year Old Tawny Port komt uit het hart van de Douro, een regio met een rijke geschiedenis in de productie van portwijnen. Hij is… Lees meer

Regio
Douro
Soort wijn
Port
Subtype
Tawny
Inhoud
75 cl
Alcohol
20%
Drinktemperatuur
16-18°C
Verpakking
Fles

De Quinta De Ervamoira 10 Year Old Tawny Port komt uit het hart van de Douro, een regio met een rijke geschiedenis in de productie van portwijnen. Hij is gemaakt door Ramos Pinto, een producent die staat voor traditie en kwaliteit. De exacte druivenrassen worden niet genoemd, maar de wijn is volledig afkomstig uit het Dourogebied en heeft tien jaar op houten vaten gerijpt.

Deze tawny is een aanrader als je de waarde van langere rijping zoekt in een port. Bevat sulfieten.

Geur en aroma

Bij het openen ontvouwt de wijn zich met aroma's van gedroogde vijgen, rozijnen en een zachte nootachtige hint, wat een warme en uitnodigende indruk geeft.

Smaak

De smaak is een elegante mix van zoet gedroogd fruit en een subtiele bitterheid van noten. Subtiele houttonen geven diepte en een verfijnde toets zonder het fruit te overschaduwen of het geheel zwaar te maken, in mooie balans met de natuurlijke fruitigheid. De body is vol en gebalanceerd, de afdronk lang en zacht.

Licht gekoeld, zodat aroma's en smaken optimaal tot hun recht komen.

Serveren op 16-18°C

Past uitstekend bij karaktervolle kazen zoals oude Gouda, bij noten en bij desserts met karamel, vijgen of chocolade.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.