Naar de inhoud

10 Years Old Tawny Port N.V.

Kopke

Deze Kopke 10 Years Old Tawny Port komt uit de beroemde Douro-vallei in Portugal. Hoewel de exacte druivensoorten niet vermeld zijn, gaat het om een zorgvuldig… Lees meer

Merk
Kopke
Regio
Douro
Soort wijn
Port
Subtype
Tawny
Classificatie
DOC (Portugal)
Inhoud
70 cl
Alcohol
20%
Drinktemperatuur
14-16°C
Productiemethode
Flesrijping
Hout
Eiken
Verpakking
Fles

Deze Kopke 10 Years Old Tawny Port komt uit de beroemde Douro-vallei in Portugal. Hoewel de exacte druivensoorten niet vermeld zijn, gaat het om een zorgvuldig samengestelde blend uit deze historische wijnstreek, die meerdere jaren op houten vaten heeft gerijpt.

De port wordt geleverd in een stijlvolle geschenkverpakking, wat hem tot een slimme keuze maakt voor liefhebbers van port. Een toegankelijke en charmante wijn die zowel nieuwe als ervaren drinkers kan verrassen. Bevat sulfieten.

Geur en aroma

De aroma's brengen gedroogd fruit naar voren, zoals vijgen en rozijnen, met een hint van warme kruiden en een lichte houttoets.

Smaak

Een lichtzoete port met een soepel en rond mondgevoel en een mooie balans tussen zachte zoetheid en frisse zuren. De houtrijping geeft subtiele houttonen zonder het karakter te domineren en zorgt voor een zachte complexiteit. De body is licht tot medium, waardoor de port prettig doordrinkbaar is zonder aan diepgang in te boeten, met een verfijnde lengte.

Serveer deze port licht gekoeld.

Zo blijven alle aroma's fris en uitnodigend.

Serveren op 14-16°C

Deze port gaat uitstekend samen met een mix van noten en gedroogd fruit. Ook romige kazen zoals Brie of Camembert passen goed, en een stukje pure chocolade maakt de beleving helemaal compleet.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.