Naar de inhoud

VSOP - 35cl

Chateau Montifaud

  • Cognac

De Chateau Montifaud VSOP Cognac (40%) komt uit een vermaard cognacgebied in Frankrijk. Dit gebied staat bekend om zijn uitzonderlijke eaux-de-vie, die de basis… Lees meer

Soort
Cognac
Inhoud
35 cl
Alcohol
40%
Smaaknoten
Appel, Karamel, Vanille
Verpakking
Fles

De Chateau Montifaud VSOP Cognac (40%) komt uit een vermaard cognacgebied in Frankrijk. Dit gebied staat bekend om zijn uitzonderlijke eaux-de-vie, die de basis vormen van veel hoogwaardige cognacs. Chateau Montifaud staat bekend om zijn zorgvuldige kwaliteit en respect voor traditie.

Deze VSOP wordt gemaakt van Ugni Blanc en jarenlang gerijpt, deels op nieuw Frans eiken. Daarmee is hij een solide kennismaking met traditioneel gerijpte cognac, zonder direct uit te wijken naar de scherpste of oudste bottelingen. Zo is hij geschikt voor een breed publiek, van beginnende tot ervaren cognacdrinker.

Open je de fles, dan ontvouwt zich een harmonieus bouquet van frisse appels met zachte karameltonen, aangevuld met een warme, zijdeachtige hint van vanille. Frisse, bloemige en fruitige tonen gaan samen met subtiele houtnuances, waardoor frisheid en diepte elkaar in balans houden. In de mond blijft de cognac zacht en rond zonder aan diepte te verliezen. De body is elegant en toegankelijk, met een rijk, gelaagd karakter dat tegelijk verfijnd blijft.

Puur gedronken komen de aroma's het best tot hun recht. Met een paar ijsblokjes krijg je juist een subtiel verfrissende twist, zonder dat de cognac aan karakter inboet.

Grondstof en methode

Deze cognac is gemaakt van de Ugni Blanc-druif. Hij rijpt 8 tot 10 jaar, waarvan minimaal 8 maanden op nieuwe Franse eikenhouten vaten.

cask
Frans eiken

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang het laatste nieuws en aanbiedingen van ons team.

Door je in te schrijven ga je akkoord met ons privacybeleid.